Celoslovenský aktualizačný seminár pre odborníkov z oblasti bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci, ergonómie, ochrany zdravia a ochrany pred požiarmi

price-tag-klub-ibp
225,00 € bez DPH (270,00 € s 20% DPH)
Cena pre členov klubu IBP
price-tag
241,67 € bez DPH (290,00 € s 20% DPH)
Cena
Vami vybraný termín:
Upresníme Termín konania
Vysoké Tatry
241,67 € bez DPH (290,00 € s 20% DPH)
225,00 € bez DPH (270,00 € s 20% DPH) klub IBP
Registračný formulár - prihláška na termín Upresníme

Toto nie je záväzná prihláška na kurz.

Kontaktná osoba: vzdelavanie@ibp.sk, 0917 279 347
Ďalšie termíny: Aktuálne neprebiehajú žiadne ďalšie kurzy

Celoslovenský aktualizačný seminár pre odborníkov z oblasti BOZP, ergonómie a PO

Už od roku 2003 organizujem dva krát ročne tento úspešný seminár, na ktorom sa stretnú bezpečnostní aj požiarni technici z celého Slovenska, aby sa dozvedeli najnovšie informácie, trendy a vymenili si skúsenosti z praxe. 

Celoslovenský aktualizačný seminár pre odborníkov z oblasti BOZP, ergonómie a PO sa koná v nádhernom prostredí na rozhraní dvoch najvyšších slovenských pohorí - Vysokých a Západných Tatier. V jej blízkosti vyúsťujú tri tatranské doliny - Kamenistá, Tichá a Kôprová dolina. Oblasť je ohraničená dvoma významnými vrchmi  - vrchom Bystrá (2 248 m.n.m.), ktorý je najvyšším vrchom Západných Tatier a majestátnym vysokotatranským štítom Kriváň (2 494 m. n. m.), ktorý sa považuje za symbol národnej hrdosti Slovákov. Impozantnú prírodnú scenériu prostredia dotvára aj najčistejšia a jediná raftová slovenská rieka Belá.

Na celoslovenskom aktualizačnom seminári pre odborníkov z oblasti bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci, ergonómie, ochrany zdravia a ochrany pred požiarmi budú účastníci oboznámení s legislatívnymi zmenami právnych a ostatných predpisov v oblasti BOZP, s riešením konkrétnych prípadov z praxe
Súčasťou obsahového zamerania je aj výmena praktických skúseností z oblasti bezpečnosti práce, technických zariadení, ergonómie, hygieny, pracovného prostredia a ochrany pred požiarmi

Cieľ seminára: Poznať povinnosti zamestnávateľa a riadiaceho personálu v zmysle legislatívy v oblasti bezpečnosti práce, ochrany zdravia a ochrany pred požiarmi. Pripraviť účastníkov tohto seminára k  aplikácii účinných preventívnych opatrení v záujme zamestnávateľov, nevyhnutných na zaistenie BOZP v pracovnom procese v zmysle najnovšej legislatívy v tejto oblasti.
 

V prípade, ak máte záujem o odvoz autobusom zo stanice v Liptovskom Mikuláši do hotela v stredu a v piatok naspäť, ma prosím kontaktujte e-mailom na: vzdelavanie@ibp.sk

POZOR ZMENA! Platba v hotovosti na mieste už NIE JE MOŽNÁ z dôvodu úrýchlenia procesu registrácie účastníkov.  Platbu je potrebné vykonať vopred na účet IBP.  
 

STORNO poplatok sa vracia len v prípade ak účastník ochorie - potrebujeme predložiť lekárske potvrdenie, v prípade účasti na pohrebe - potrebujeme predložiť potvrdenie alebo ak sa zruší celá akcia spoločnosťou - Inštitútom bezpečnosti práce, s.r.o. v inom prípade sa poplatok nevracia. Storno poplatok je 80% z ceny účastníckeho poplatku.

V účastníckom poplatku sú zahrnuté: 2x obedy, 2x večere, 4x občerstvenie, raut, darček, neobmedzený vstup do sveta bazénov, 1x 3 hod. vstup do saunového sveta, doprava zo stanice - hotel a späť).

Prezencia: na 5. poschodí pred „kongresovou sálou Hala Grande“ v stredu 13.03.2024  od 13:30 hod. 

Ubytovanie: Ubytovanie sa platí hotelu Permon na mieste konania a rezervuje sa písomne e-mailom na: kongres@hotelpermon.sk. Je možné sa ubytovať aj v hoteli Pieris - 10 min. chôdze od Permonu - odvoz vláčik "Permon Expres." Ubytovanie začína v stredu po 15:00 hod. a končí v piatok do 11:00 hod. 
Doprava: Pre účastníkov seminára, ktorí nepoužijú vlastnú dopravu, bude v stredu pred železničnou stanicou v Liptovskom Mikuláši pristavený mikrobus/auto s označením na čelnom skle „Hotela Permon“ s odchodom o 13:15 hod. (bude čakať na rýchlik Ex 606 TATRAN  s odchodom z Košíc o 11:07 hod. a s príchodom o 13:11 hod. do Liptovského Mikuláša a bude čakať na rýchlik Ex 605 TATRAN s odchodom  z Bratislavy z hl. stanice o 09:27 hod. a s príchodom o 12:50 hod. do Liptovského Mikuláša). Dňa 10.11.2023 odvezie mikrobus účastníkov späť do L. Mikuláša                           o 08:00 hod. z hotela na stanicu.   

Ďakujeme Vám za prejavenú dôveru a tešíme sa na stretnutie s Vami.

Miesto : v Podbanskom Grand Hotel Permon****

seminár BOZP, PO - hotel permon tatryseminár BOZP, PO - hotel permon tatryseminár BOZP, PO - hotel permon tatryseminár BOZP, PO - hotel permon tatryseminár BOZP, PO - hotel permon tatryseminár BOZP, PO - hotel permon tatry

Kongresová miestnosť (5. POSCH.) "HALA GRANDE":
  

    

 

Večerný raut:
  

 

Ponúkame Vám komplexné služby BOZP, PO a PZS v celej SR pre každého

 • Služby bezpečnosti práce, ochrany zdravia a požiarnej ochrany
 • Pracovná zdravotná služba - PZS, prevádzkové poriadky
 • Životné prostredie - spracovanie hlásení, poradenstvo
 • Koordinácia BOZP na stavenisku, spracovanie plánu BOZP
 • Kompletné riešenia prác vo výškach, predaj príslušenstva
 • Revízie technických zariadení - elektrika, plyn, tlak, zdvih
 • Kurzy poskytovania prvej pomoci
 • Kurzy ručné motorové reťazové píly
 • Kurzy vysokozdvižných vozíkov
 • Kurzy lešenárov
 • E-learning BOZP a OPP, vodiči, elektrotechnici, vlastné kurzy
 • Predaj a kontroly hasiacich prístrojov, hydrantov, príslušenstva